Freezl.pl

Informacje i opinie klientów o firmie pożyczkowej Freezl.pl.

Firma pożyczkowa Freezl.pl jest od niedawna obecna na polskim rynku firm oferujących pożyczki pozabankowe. Freezl.pl zajmuje się udzielaniem pożyczek, głównie tak zwanych chwilówek całkowicie online, które można otrzymać nawet w ciągu 15 minut od chwili wysłania wniosku on-line przez stronę internetową, należy posiadać dostęp do komputera lub telefonu komórkowego z internetem oraz konto na portalu społecznościowym Facebook lub Twitter, w którym dokonywana jest weryfikacja torzamości.

Freezl.pl - logo firmy pożyczkowej

Kwota, jakie można pożyczyć to maksymalnie 5 000 złotych, również pierwsza pożyczka może wynosić tyle co maksymalna kwota. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł. Firma udziela pożyczek na okres od jednego dnia do 35 dni. Firma Ekspres Kasa nie dokonuje weryfikacji w BIK, dlatego chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową jak opóźnienia w spłacie kredytów lub pożyczek.

Osoby, które mają problem z uregulowaniem spłaty pożyczki w terminie mogą ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki – podobnie jak w innych firmach jest to opcja dodatkowo płatna.

W Freezl.pl konieczna jest weryfikacja tożsamości klienta, jednak nie jest ona dokonywana na podstawie przelewu z banku tylko konieczne jest podanie konta w portalu społecznościowym jak Facebook czy Twitter. Jest to zupełna nowość na rynku, skierowana zapewne do młodszej części klientów, którzy aktywnie działają w internecie.

Produkty firmy pożyczkowej Freezl

  • Szybka pożyczka na okres do 35 dni
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka od 10 zł
    Maksymalna pożyczka: do 5 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie pożyczkowej Freezl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *