Super Grosz (pożyczka ratalna)

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Super Grosz – pożyczki ratalne

Super Grosz – pożyczki ratalne to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Super Grosz – pożyczki ratalne udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie Super Grosz – pożyczki ratalne można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Super Grosz - logo firmy pożyczkowej

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Super Grosz – pożyczki ratalne to 4 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 8 do 30 miesięcy. W Super Grosz – pożyczki ratalne dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Super Grosz – pożyczki ratalne chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Super Grosz – pożyczki ratalne, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Super Grosz – pożyczki ratalne wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Super Grosz – pożyczki ratalne umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Super Grosz

  • Pożyczka ratalna w 15 minut! na okres do 30 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 4 000 zł
    Maksymalna pożyczka: do 4 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Super Grosz – pożyczki ratalne na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *