Wonga

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Wonga.

Wonga to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Wonga udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Wonga można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Wonga to nawet 25 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1500 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania większej kwoty, aby uzyskać maksymalne limity jakie oferuje firma należy mieć dobrą historię w postaci spłaty kilku pożyczek. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to 60 dni, ale oczywiście może być to mniejsza ilość dni jak 15 czy 30 dni. W Wonga dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Wonga chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w Wonga – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów za 10 zł. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Wonga, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Wonga wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Wonga umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Wonga

  • Pożyczka online na okres do 2 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka 1 500 zł
    Maksymalna pożyczka: do 25 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Wonga na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *