Vivus

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Vivus

Vivus to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Vivus udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Vivus można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Vivus to 4 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 600 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. W Vivus dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Vivus chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w Vivus – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Vivus, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Vivus wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Vivus umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Vivus

  • Szybka pożyczka w 15 minut! na okres do 30 dni
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 1 600 zł
    Maksymalna pożyczka: do 4 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Vivus na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *