TAKTO Finanse

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach TAKTO Finanse

TAKTO Finanse to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma TAKTO Finanse udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie TAKTO Finanse można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w TAKTO Finanse to 10 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 5 000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to na okres od 3 do 36 miesięcy. W TAKTO Finanse dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W TAKTO Finanse chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie TAKTO Finanse, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej TAKTO Finanse wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma TAKTO Finanse umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w TAKTO Finanse

  • TAKTO Pożyczka gotówkowa na okres do 3 lat
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 5 000 zł
    Maksymalna pożyczka: do 10 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie TAKTO Finanse na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *