Szybka Moneta

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Szybka Moneta.

Szybka Moneta to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Szybka Moneta udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Szybka Moneta można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Szybka Moneta to 2 500 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 200 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 40 dni. W Szybka Moneta dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Szybka Moneta chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Szybka Moneta, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Szybka Moneta wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Szybka Moneta umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Szybka Moneta

  • Pożyczka gotówkowa na okres do 5 do 40 dni
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 1 200 zł
    Maksymalna pożyczka: do 4 200 zł
    Średnie oprocentowanie: 20,00%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Szybka Moneta na forum Pozyczkometr.pl..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *