Super Grosz

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Super Grosz

Super Grosz to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Super Grosz udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Super Grosz można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Super Grosz - logo firmy pożyczkowej

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Super Grosz to 3 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. W Super Grosz dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Super Grosz chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w Super Grosz – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Super Grosz, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Super Grosz wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Super Grosz umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Super Grosz

 • Szybka pożyczka w 15 minut! na okres do 30 dni
  Wymagania: weryfikacja w BIK
  Kwota: pierwsza pożyczka do 1 000 zł
  Maksymalna pożyczka: do 3 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Super Grosz na forum Pozyczkometr.pl.

3 thoughts on “Super Grosz

 1. Krzysztof

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Pierwsza pożyczka faktycznie okazała się darmowa (spłacona kilka dni przed terminem). Kwota o jaką wnioskowałem była najniższa możliwa czyli 1000 zł, więc trudno powiedzieć co by się stało z wnioskiem kiedy kwota by była większa. Myślę że następnym razem również skorzystam bo koszty nie są jakieś wielkie. 9/10 polecam.

  Reply
 2. Usialka

  Z ogromną przyjemnością wystawiam SUPERPOZYTYWNY komentarz !!! ,SZYBKO I SPRAWNIE POLECAM

  Reply
 3. sosenka

  Niestety,ja zawiodłam się,minęło 48 godzin i nikt się z Super Grosz nie odezwał.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *