SMS365

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach SMS365

SMS365 to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma SMS365 udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie SMS365 można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w SMS365 to 3 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 600 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. W SMS365 dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W SMS365 chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie SMS365, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej SMS365 wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma SMS365 umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w SMS365

 • Szybka pożyczka gotówkowa na okres 30 dni
  Wymagania: weryfikacja w BIK
  Kwota: pierwsza pożyczka do 600 zł

  Kwota maksymalna: 3 000 zł
  Średnie oprocentowanie: 25,00%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie SMS365 na forum Pozyczkometr.pl.

2 thoughts on “SMS365

 1. ropuszka

  Polecam serdecznie tę firmę, poratowali mnie strasznie! Dobrze, ze maja sympatyczną obsługę, strach szybko odszedł w zapomnienie, bo przyznam, że lekko dygałem przed wzięciem pożyczki. Jak się okazuje po czasie były to obawy zupełnie nieuzasadnione 😉

  Reply
 2. Ekspert_SMS365

  Witam serdecznie, w razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Dziękuję również – w imieniu firmy – za wszystkie sugestie i pozytywne opinie.

  Pozdrawiam.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *