SMS Kredyt

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach SMS Kredyt

SMS Kredyt to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma SMS Kredyt udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Firma od niedawana udziela również pożyczek na dłuży termin do nawet 10 tysięcy złotych. Pożyczkę w firmie SMS Kredyt można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w SMS Kredyt to 3 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 600 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. W SMS Kredyt dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W SMS Kredyt chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie SMS Kredyt, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej SMS Kredyt wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma SMS Kredyt umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w SMS Kredyt

  • Szybka pożyczka gotówkowa na okres od 30 dni do 36 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 600 zł
    Średnie oprocentowanie: 28.,3%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie SMS Kredyt na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *