Provident

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Provident

Provident to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Provident udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie Provident można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub możemy otrzymać pieniądze przez agenta prosto do domu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Provident to 10 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 7 000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 30 do 90 tygodni. Firma Provident nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Provident, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Provident wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Provident umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Provident

  • Pakiet Gotówka na okres do 90 tygodni
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 7 000 zł
    Maksymalna pożyczka: do 10 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Provident na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *