PROFI CREDIT

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Profi Credit

Profi Credit to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Profi Credit udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie Profi Credit można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Profi Credit to 25 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 2 500 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 48 miesięcy. Firma Profi Credit nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Profi Credit, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Profi Credit wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Profi Credit umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Profi Credit

  • Pożyczka na zaświadczenie na okres do 48 miesięcy
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 2 500 zł
    Maksymalna pożyczka: do 25 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Profi Credit na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *