PożyczkaOK

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach PożyczkaOK.pl.

PożyczkaOK.pl to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma PożyczkaOK.pl udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie PożyczkaOK.pl można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

PożyczkaOK.pl - logo firmy

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w PożyczkaOK.pl to 5 000 złotych, również nowy klient maksymalnie może pożyczyć maksymalną kwotę. Zalecamy jednak na początku wnioskować o niższe kwoty, gdyż zdecydowanie łatwiej otrzymać pozytywną odpowiedź. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 6 do 30 miesięcy. W PożyczkaOK.pl dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W PożyczkaOK.pl chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie PożyczkaOK.pl, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej PożyczkaOK.pl wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma PożyczkaOK.pl umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w PożyczkaOK.pl

  • Pożyczka ratalna na okres 6 do 30 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: od 1 500 zł do 5 000 zł
    Maksymalna kwota pożyczki do 5 000 zł
    Średnie oprocentowanie: 37,25%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie PożyczkaOK.pl na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *