Pożyczka Plus

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Pożyczka Plus

Pożyczka Plus to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Pożyczka Plus udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Pożyczka Plus można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Pożyczka Plus to 5 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 60 dni. Firma Pożyczka Plus nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w Pożyczka Plus – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów za 10 zł. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Pożyczka Plus, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Pożyczka Plus wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Pożyczka Plus umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Pożyczka Plus

  • Pożyczka na co chcesz na okres do 60 dni
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 1000 zł
    Maksymalna pożyczka: do 5 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Pożyczka Plus na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *