Pożyczka Orzeł

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Pożyczka Orzeł

Pożyczka Orzeł to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Pożyczka Orzeł udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie Pożyczka Orzeł można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Pożyczka Orzeł to 750 złotych, także nowy klient maksymalnie może pożyczyć 750 zł. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 30 do 90 tygodni. Firma Pożyczka Orzeł nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Pożyczka Orzeł, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Pożyczka Orzeł wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Pożyczka Orzeł umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Pożyczka Orzeł

 • Pożyczka pozabankowa na okres do 60 miesięcy
  Wymagania: brak weryfikacji w BIK
  Kwota: pierwsza pożyczka do 750 zł
  Maksymalna kwota pożyczki do 750 zł
  Średnie oprocentowanie: 57,75%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Pożyczka Orzeł na forum Pozyczkometr.pl.

3 thoughts on “Pożyczka Orzeł

 1. Michał Sz.

  Niestety nie mogę ocenić firmy bardzo dobrze, gdyż oferowane pożyczki są dość kosztowne, czego można dowiedzieć się z powyższych inforamcji. Natomiast ogromną zaletą jest fakt, że firma nie weryfikuje danych w BIK więc dla osób które miały jakieś problemy (np. stary wpis za nieopłacony w terminie rachunek) mogą skorzystać z pożyczki i rozłożyć ją na raty nawet na kilka lat.

  Reply
 2. jerzy

  Witam. Chcialem wziac w tej firmie pozyczke ale dla 750 zl wysylac skany, czekac i tyle przeplacac???? Sorry, ale to nie dla mnie

  Reply
  1. Robert Post author

   Przepłaca się za to, że firma Pożyczka Orzeł nie dokonuje weryfikacji w BIK. Ja ma się czysty bik to lepiej skorzystać z oferty innych firm, które są tańsze.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *