Payto.pl

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach PayTo.

PayTo to firma pożyczkowa, która jest nową firmą pożyczkową obecną na rynku w Polsce. Firma PayTo udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie PayTo można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

PayTo.pl - logo firmy

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w PayTo to 5 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 2 do 30 miesięcy. W PayTo dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W PayTo chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie PayTo, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej PayTo wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Do otrzymania pozytywnej decyzji wymagane jest skończenie 25 lat oraz posiadanie udokumentowanego źródła dochodu. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma PayTo umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w PayTo

  • Pożyczka ratalna na okres 2 do 30 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: od 1 000 zł do 5 000 zł
    Maksymalna kwota pożyczki do 5 000 zł
    Średnie oprocentowanie: 37,25%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie PayTo na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *