Optikredyt

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Optikredyt.

Ratka.pl to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. FirmaOptikredyt udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmieOptikredyt można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Optikredyt - logo firmy pożyczkowej

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć wOptikredyt to 3 400 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 6 miesięcy do nawet 24 miesięcy. WOptikredyt dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. WOptikredyt chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmieOptikredyt, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowejOptikredyt wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firmaOptikredyt umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Optikredyt

  • Pożyczka ratalna
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka od 1000 zł
    Maksymalna pożyczka: do 3 400 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmieOptikredyt na forum Pozyczkometr.pl..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *