netGotówka

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach netGotówka

netGotówka to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma netGotówka udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie netGotówka można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Aasa kredyt to 1 200 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 700 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 35 dni. Firma netGotówka nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie netGotówka, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej netGotówka wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma netGotówka umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w netGotówka

  • Pożyczka na co chcesz na okres do 35 dni
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 700 zł
    Maksymalna pożyczka: do 1 200 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie netGotówka na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *