Motopożyczka

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Motopożyczka

Motopożyczka to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Motopożyczka zajmuje się udzielaniem innych pożyczek niż większość firm tego typu. W firmie Motopożyczka możemy uzyskać pieniądze na zakup samochodu nawet do 100 tys. złotych.

W firmie Motopożyczka dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Motopożyczka chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Motopożyczka, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Motopożyczka wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Motopożyczka umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Motopożyczka

  • Pożyczka na samochód na okres do 72 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 50 000 zł
    Maksymalna pożyczka: do 100 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Motopożyczka na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *