Monedo Now

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Monedo Now.

Monedo Now to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Monedo Now udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie Monedo Now można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Monedo Now - logo firmy

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Monedo Now to 10 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 500 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 3 do 36 miesięcy. W Monedo Now dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Monedo Now chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Monedo Now, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Monedo Now wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Do otrzymania pozytywnej decyzji wymagane jest skończenie 25 lat oraz posiadanie udokumentowanego źródła dochodu. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Monedo Now umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Produkty firmy pożyczkowej Monedo Now

  • Pożyczka ratalna na okres 3 do 36 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: od 1 500 zł do 10 000 zł
    Maksymalna kwota pożyczki do 10 000 zł
    Średnie oprocentowanie: 37,25%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Monedo Now na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *