Modna Pożyczka

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Modna Pożyczka!

Modna Pożyczka to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Modna Pożyczka udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Modna Pożyczka można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Modna Pożyczka - logo firmy pożyczkowej

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Modna Pożyczka to 500 złotych, także nowy klient maksymalnie może pożyczyć 500 zł. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 15 dni 30 dni. W Modna Pożyczka dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Modna Pożyczka chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Modna Pożyczka, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Modna Pożyczka wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Modna Pożyczka umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Modna Pożyczka

  • Szybka pożyczka w 15 minut! na okres do 30 dni
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 500 zł
    Maksymalna pożyczka: do 500 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Modna Pożyczka na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *