Mini Credit

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Mini Credit

Mini Credit to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Mini Credit udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Mini Credit można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Mini Credit to 2 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 100 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. Firma Mini Credit nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Mini Credit, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Mini Credit wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Mini Credit umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Mini Credit

  • Szybka pożyczka gotówkowa na okres do 30 dni
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 2 000 zł
    Średnie oprocentowanie: 20,4%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Mini Credit na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *