Lime Kredyt

Lime Kredyt to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Lime Kredyt udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Lime Kredyt można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Lime Kredyt - logo firmy pożyczkowej

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Lime Kredyt to 1 000 złotych, także nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł. Po spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość skorzystania z innych pakietów jak Lime Gold czy pakiet VIP, gdzie kwoty są nieco wyższe i wynoszą 1 200 zł i 2 000 zł. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. W Lime Kredyt dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Lime Kredyt chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Lime Kredyt, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Lime Kredyt wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Lime Kredyt umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Lime Kredyt

 • Szybka pożyczka w 5 minut! na okres do 30 dni
  Wymagania: weryfikacja w BIK
  Kwota: pierwsza pożyczka do 1 000 zł
  Maksymalna pożyczka: do 2 000 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Lime Kredyt na forum Pozyczkometr.pl.

One thought on “Lime Kredyt

 1. Arkadiusz

  Postanowiłem skorzystać z oferty tej od niedawana obecnej w Poslce firmy i muszę powiedzieć że nie było żadnych problemów. Ogromną zaletą jest na pewno czas zarówno rozpatrzenia wniosku o pożyczkę jak i przelania pieniędzy. Można to załatwić bardzo szybko, od wejścia na stronę do otrzymania przelewu w mniej niż godzinę. Kwoty dostępne są OK, chociaż nieco szkoda że nie można mniej niż dolny limit pożyczyć. Polecam bardzo.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *