LendOn.pl

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach LendOn.pl

LendOn.pl to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma LendOn.pl udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie LendOn.pl można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Aasa kredyt to 3 600 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 600 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. Firma LendOn.pl nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w LendOn.pl – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie LendOn.pl, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej LendOn.pl wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma LendOn.pl umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w LendOn.pl

  • Pożyczka na co chcesz na okres do 30 dni
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 600 zł
    Maksymalna pożyczka: do 3 600 zł

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie LendOn.pl na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *