KredytOK

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach KredytOK.

KredytOK to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma KredytOK udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Firma posiada ponad 100 placówek w całej Polsce, o pożyczkę można wnioskować także przez stronę internetową jednak pieniądze wypłacane są w oddziale firmy lub przez doradcę, który dostarczy pieniądze we wskazane przez nas miejsce.

KredytOK - logo firmy

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w KredytOK to 3 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 300 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 3 do 12 miesięcy. W KredytOK dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W KredytOK chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie KredytOK, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej KredytOK wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma KredytOK umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w KredytOK

  • Pożyczka ratalna na okres 3 do 12 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: od 300 zł do 3 000 zł
    Maksymalna kwota pożyczki do 3 000 zł
    Średnie oprocentowanie: 37,25%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie KredytOK na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *