Kobieta z kasą

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Kobieta z kasą

Kobieta z kasą to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Kobieta z kasą udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Kobieta z kasą można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Kobieta z kasą to 1 500 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. Firma Kobieta z kasą nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

Pożyczki dostępne są wyłącznie dla kobiet.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Kobieta z kasą, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Kobieta z kasą wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Kobieta z kasą umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Kobieta z kasą

  • Szybka pożyczka gotówkowa na okres 31 dni
    Wymagania: brak weryfikacji w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 1 500 zł
    Średnie oprocentowanie: 26,5%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Kobieta z kasą na forum Pozyczkometr.pl.