Kasomat

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Kasomat

Kasomat to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Kasomat udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Kasomat można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Kasomat to 1 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 250 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. Firma Kasomat nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Kasomat, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Kasomat wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Kasomat umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Kasomat

  • Elastyczna pożyczka jednorazowa na okres do 30 dni
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 1 000 zł
    Średnie oprocentowanie: 31,61%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Kasomat na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *