Kasa Tak!

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Kasa Tak!

Kasa Tak to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Kasa Tak udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Kasa Tak można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Kasa Tak to 2 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 500 zł. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 60 dni. W Kasa Tak dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Kasa Tak chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w Kasa Tak – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Kasa Tak, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Kasa Tak wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Kasa Tak umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Kasa Tak!

 • Szybka pożyczka gotówkowa na okres do 60 dni
  Wymagania: weryfikacja w BIK
  Kwota: pierwsza pożyczka do 2 000 zł
  Średnie oprocentowanie: 35,00%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Kasa Tak na forum Pozyczkometr.pl.

One thought on “Kasa Tak!

 1. mirek

  Lubię tą firmę, jest rzetelna i wiarygodna, mają bardzo dobrą ofertę, nie wymagają zaświadczeń, więc nie tracimy czasu na formalności. Samo wypełnienie wniosku zajmuję chwilę i szybko przelewają pieniądze. W sam raz dla kogoś kto szybko potrzebuje pieniędzy w razie nagłej potrzeby…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *