Homekredyt

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Homekredyt

Homekredyt to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Homekredyt udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie Homekredyt można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Homekredyt - logo firmy

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Homekredyt to 10 000 złotych, także nowy klient maksymalnie może pożyczyć maksymalną kwotę. Na początku zalecamy jednak wnioskowanie o niższą kwotę, tak aby otrzymać pożyczkę. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 6 do 36 miesięcy. W Homekredyt dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Homekredyt chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Homekredyt, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Homekredyt wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Homekredyt umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Homekredyt

 • Pożyczka ratalna na okres 6 do 36 miesięcy
  Wymagania: weryfikacja w BIK
  Kwota: od 3 000 zł do 10 00 zł
  Maksymalna kwota pożyczki do 10 000 zł
  Średnie oprocentowanie: 37,25%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Homekredyt na forum Pozyczkometr.pl.

One thought on “Homekredyt

 1. Michał R.

  Dość nowa firma pożyczkowa oferująca pożyczki ratalne. W przypadku mojej pożyczki wszystko odbyło się bez większych problemów. Koszty około pożyczkowe nawet niższe niż w wielu bankach. Teraz będę ubiegał się o dużo większą pożyczkę niż za pierwszym razem (2000 zł) więc zobaczymy czy pójdzie również tak łatwo jak za pierwszym razem.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *