Hapi Pożyczki

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Hapi Pożyczki

HapiPożyczki to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma HapiPożyczki udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie HapiPożyczki można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w HapiPożyczki to 7 500 złotych, ale otrzyma się ją po spełnieniu rygorystycznych warnków. Na początku jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 500, 1000 czy 1500 złotych. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 24 miesięce. W HapiPożyczki dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Hapi Pożyczki chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie HapiPożyczki, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej HapiPożyczki wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma HapiPożyczki umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Hapi Pożyczki

  • Pożyczka gotówkowa na okres od 3 do 24 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: maksymalna pożyczka do 7 500 zł
    Średnie oprocentowanie: 8,00%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie HapiPożyczki na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *