EXPRESS Ratka

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach EXPRESS Ratka

EXPRESSRatka.pl to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma EXPRESSRatka.pl udziela przede wszystkim pożyczek ratalnych online na dłuży okres i spłacana jest w równych miesięcznych ratach. Tego typu pożyczkę w firmie EXPRESSRatka.pl można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

EXPRESSRatka.pl - logo firmy

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w EXPRESSRatka.pl to 3 400 złotych, także nowy klient maksymalnie może pożyczyć maksymalną kwotę. Warto jednak na pierwszy raz nie ubiegać sie o maksymalny limit, a o mniejszy. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to od 3 do 7 miesięcy. W EXPRESSRatka.pl dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W EXPRESSRatka.pl chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie EXPRESSRatka.pl, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej EXPRESSRatka.pl wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma EXPRESSRatka.pl umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta. Firma EXPRESSRatka.pl deklaruje, że weryfikacja jest dokonywna nawet w 60 sekund.

Oferta pożyczek i chwilówek w EXPRESSEXPRESSRatka.pl

  • Pożyczka ratalna na okres 3 do 7 miesięcy
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: od 1000 zł do 3 400 zł
    Maksymalna kwota pożyczki do 3 400 zł
    Średnie oprocentowanie: 37,25%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie EXPRESSRatka.pl na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *