Credy

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach Credy

Credy to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma Credy udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie Credy można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Credy to 1 000 złotych, również jako nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 30 dni. W Credy dokonywana jest weryfikacja klienta w bazie BIK oraz innych bazach, które mają na celu sprawdzenie historii kredytowej każdego klienta. W Credy chwilówki otrzymają tylko osoby, które nie posiadają negatywnych wpisów o ich historii kredytowej.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w Credy – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie Credy, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej Credy wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma Credy umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w Credy

  • Szybka pożyczka gotówkowa na okres do 31 dni
    Wymagania: weryfikacja w BIK
    Kwota: pierwsza pożyczka do 1 000 zł
    Średnie oprocentowanie: 30,00%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie Credy na forum Pozyczkometr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *