BigCredit

Informacje i opinie klientów o firmie i pożyczkach BigCredit

BigCredit to firma pożyczkowa, która jest obecna od wielu lat na polskim rynku firm pożyczkowych. Firma BigCredit udziela przede wszystkim pożyczek tzw. chwilówek online. Tego typu pożyczkę w firmie BigCredit można otrzymać składając wniosek przez internet, a decyzja od momentu wysłania wniosku przez stronę internetową rozpatrywana jest nawet w ciągu 15 minut. Jedyne co należy posiadać to dostęp do internetu lub telefonu komórkowego z dostępem do internetu.

Maksymalna kwota jaką można pożyczyć w BigCredit to 2 000 złotych, jednak nowy klient maksymalnie może pożyczyć 1 000 zł i tylko na 7 dni. Dopiero po bezproblemowej spłacie pierwszej pożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki w maksymalnej wysokości. Czas na jaki można otrzymać pożyczkę to maksymalnie 60 dni. Firma BigCredit nie dokonuje weryfikacji w BIK, dzięki czemu chwilówki w tej firmie może otrzymać nawet osoba zadłużona lub mająca złą historię kredytową.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki w BigCredit – darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Bez ukrytych kosztów, oddajesz tyle ile pożyczasz.

Inne promocje: jeśli spłacamy pożyczki w terminie to mamy możliwość skorzystania z darmowego przedłużenia oraz jeśli mamy urodziny to koszty pożyczki są niższe o 50%.

W razie problemów z terminową spłatą pożyczki w firmie BigCredit, klient może ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, jednak należy pamiętać, że taka opcja jest dodatkowo płatna.

W firmie pożyczkowej BigCredit wymagana jest weryfikacja tożsamości klienta. Polega ona na dokonaniu weryfikacyjnego przelewu ze swojego konta w banku symbolicznej kwoty (1 zł lub 1 grosz) w celu weryfikacji danych i potwierdzenia rachunku bankowego. Jako jedyna firma pożyczkowa w Polsce, firma BigCredit umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, natychmiast online, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta.

Oferta pożyczek i chwilówek w BigCredit

 • Szybka pożyczka gotówkowa na okres 30 dni
  Wymagania: brak weryfikacji BIK
  Kwota: pierwsza pożyczka do 1 000 zł
  Średnie oprocentowanie: 24,00%

Poniżej znajdziesz opinie klientów o firmie BigCredit na forum Pozyczkometr.pl.

2 thoughts on “BigCredit

  1. Mateusz W. Post author

   Na stronie była pomyłka, firma ta nie dokonuje weryfikacji BIK.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *